Pasākums

Aicinājums piedalīties diskusijā “Kafija ar politiķiem” Brocēnos!

Pievienots: 19.10.2017

 

Deputātiem, 8.-12.klašu skolēniem, jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem!


Brocēnu novada pašvaldība kā sadarbības partneris ir iesaistījusies projektā “Jaunatnes darba kvalitātes celšana savā pašvaldībā”.  Projekta ietvaros pašvaldība ir apņēmusies izvērtēt jaunatnes politikas situāciju Brocēnu novadā, izstrādāt un īstenot attīstības stratēģiju darbam ar jaunatni.

  Lai aktualizētu jaunatnes politikas nozīmi mūsu novadā un  dotu iespēju diskutēt Brocēnu novada jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem par  aktualitātēm, aicinām piedalīties diskusijā “Kafija ar politiķiem” Brocēnu vidusskolā  19.oktobrī no plkst.14.00 līdz 16.00.

 “Kafija ar politiķiem” ir īpaši organizēta pēcpusdiena, kurā pie kafijas un tējas tasēm satiekas jaunieši un lēmumu pieņēmēji, lai pārrunātu kādu noteiktu tematu, uzklausītu viens otra viedokli un kopā radītu jaunas idejas vai meklētu risinājumus. Tā ir platforma neformālām sarunām brīvā gaisotnē, kurā visi runā kā līdzīgs ar līdzīgu. Diskusijas „Kafija ar politiķiem” ideja aizgūta no Zviedrijas pieredzes. Šādas diskusijas ir kļuvušas populārās daudzās Latvijas novadu pašvaldībās.  Diskusiju “Kafija ar politiķiem” aizsācējs Latvijā ir  biedrības NEXT dibinātājs un projekta “Tuesi.LV” idejas autors Vilis Brūveris, kurš būs diskusijas vadītājs arī Brocēnos.

 

 Īpaši aicinām pagastu jauniešus, skolēnu pašpārvalžu pārstāvjus, aktīvos jauniešus.

 Pieteikumu dalībai “Kafija ar politiķiem” sūtīt uz e-pastu: rudite.muraseva@broceni.lv vai pieteikt pa telefonu 25125160  līdz š.g. 12.oktobrim

 

 

Rudīte Muraševa, Brocēnu novada pašvaldības projektu speciāliste

Telefons: 25125160

e-pasts: rudite.muraseva@broceni.lv