Kultūra

Dziesmas un piparkūkas pansionātā “Ābeles”

Pievienots: 12.12.2016

Jau piecus gadus Brocēnu novada Gaiķu sieviešu vokālā ansambļa “Junona” dziedātājām ir izveidojusies sirsnīga sadarbība ar veco ļaužu un invalīdu pansionāta “Ābeles” iemītniekiem.  Arī skaistajā pirmssvētku periodā, 20. decembrī dziedātājas dosies uz Lutriņiem, lai priecētu pansionāta iemītniekus un darbiniekus ar skanīgu Ziemassvētku ieskaņas koncertu.

Vokālā ansambļa dziedātājas pansionātā “Ābeles” ciemojušās jau vairākkārt, tostarp, kopīgi svinot Latvijas proklamēšanas gadadienu, vairākkārt ieskandinot adventes laiku, kā arī jautri sadziedoties un suminot viens otru 8. marta svētkos. Pansionātā allaž valdījusi viesmīlība, laipnība un pozitīvisms, tādēļ patīkami ik gadu atgriezties atkal un atkal.

20. decembra koncertā pansionāta iemītniekiem un darbiniekiem būs sarūpēts muzikāli poētisks priekšnesums - tiks dziedātas tautā iemīļotas Ziemassvētku dziesmas, kā arī lasīti Latvijas dzejdaru darbi. Lai mēģinātu svētku sajūtu padarīt ilgstošāku, ansambļa dziedātājas būs parūpējušās arī par kādu patīkamu pārsteigumu. Dienu pirms koncerta, kopīgi rosoties virtuvē, dziedātājas  ceps un rotās svētku  piparkūkas, kuras tiks dāvinātas it visiem pansionāta iemītniekiem. Lai radītu prieku, nav nepieciešams daudz! Lai sirds silti Ziemassvētki!

Vokālā ansambļa “Junona” dziedātāja Laura Uzule