Kultūra

Baisā spoku nakts Brocēnu gaisa takās

Pievienots: 26.08.2017

"Es eju naktī, un nekas nav tik viegli kā atrast ceļu naktī. Es paļaujos uz savām kājām, es paļaujos uz savām acīm – man nav cita, uz ko paļauties tumsā un naktī. Kas ir diena? Tā ir citu cilvēku pieredze. Ceļš ir citu cilvēku pieredze un takas. Bet naktī ir mana pieredze un tikai mans ceļš."
 Šis vasaras piedeja sestdienā 26.augustā norisinājās pirmā Baisa Spoku nakts Brocēnu Gaisa takās.
Pasākuma mērķis: Dot iespēju atklāt sevi, labi pavadīt laiku un aktīvi atpūsties Brocēnu Gaisa takās.
Pasākuma uzdevumi:
• Jautri un interesanti pavadīt brīvo laiku ar lieliskiem piedzīvojumiem un uzdevumiem.
• Sekmēt jauniešu un pieaugušo interesi par aktīvu atpūtu, fiziskās un garīgās veselības saglabāšanu, kā arī dot nepieciešamo informāciju par veselības stāvokļa uzlabošanu, kas ir aktuāla visām paaudzēm.
• Noteikt aktīvākās un sportiskākās pasākuma dalībniekus.
Pasākumā piedalījās 88 dalībnieki no Brocēniem, Saldus, Gardenes un Daugavpils. Jaunieši ne tikai priecājās par iespēju izkustēties, bet arī labprāt dibināja jaunus kontaktus. Organizatoriem ir liels prieks, ka visi bija ļoti drosmīgi un varēja manīt šo kopības sajūtu darot visiem kopā lietas, kas atšķiras no ikdienas rutīnas.
Pasākuma organizatore Olga Čekstere izsaka "milzīgu" paldies visiem dalībniekiem, kas atbalstīja un piedalījās pasākumā! Paldies pasākuma “baidītājiem”. Lielu paldies gribētu izteikt ari Raitim Plaukam par burvīgo fotosesiju pasākuma laikā.
Informāciju sagatavoja Olga Čektere,
pasākuma organizatore