Izglītība

Eksperimentē un dzied Remtes pamatskolā

Pievienots: 11.04.2018

Ziemas beigas un pavasara atnākšana Remtes pamatskolā ir pavadīta ļoti aktīvi. Skolēni eksperimentēja un gatavojās Ekopopielai.  Februāris Remtes pamatskolā bija eksperimentu mēnesis, kurā veidoja un izstrādāja dažādus eksperimentus, kuri bija saistīti ar Ekoskolas gada tēmu “ūdens”. Aizraujošākie eksperimenti tika demonstrēti 9. marta Ekoskolu pasākumā.  Pasākums tika organizēts trīs daļās.

Pirmajā daļā skolēni demonstrēja un izskaidroja pārējiem  savu eksperimentu un tā rašānās nosacījumus. Pēc demonstrēšanas eksperimenti tika analizēti un sasaistīti ar mācību procesu un ikdienas dzīvi.

Pasākuma otrajā daļā notika Ekopopiela, izvēlētos priekšnesumus sasaistot ar Ekoskolas gada tēmu. Pirms tam skolēni aktīvi darbojās, paši radot visu nepieciešamo priekšnesumiem- tērpus, instrumentus u.c. rekvizītus. Darbā tika izmantoti otreizējās lietošanas materiāli (maisiņi, plastmasas pudeles, kartons utt). Skolēni ar lielu aizrautību un atbildību izvēlējās dziesmas, lai tās būtu par tēmu “ūdens”,kas nebija viegli. Lielu prieku rada tas, ka tika izvēlētas dziesmas latviešu valodā.

Pasākuma noslēgumā notika Ekodiskotēka, kurā bērni atpūtās un lieliski pavadīja laiku kopā.