Komitejas, komisijas

Komitejas

Finanšu komitejā:

  1. Solvita Dūklava;
  2. Ārijs Sproģis;
  3. Daina Sadretdinova;
  4. Daila Frīdmane;
  5. Lilija Bleidele;
  6. Daina Gredzena;
  7. Vjačeslavs Tarasovs;
  8. Kristīna Maslovska; 
  9. Ansis Ābuls

Initiates file downloadFinanšu komitejas nolikums (.pdf)

Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes lietu komiteja:

  1. Zigmunds Zaļenko;
  2. Irēna Birgersone;
  3. Daila Frīdmane;
  4. Dinārs Daugela;
  5. Inta Uzule-Rancāne.

Initiates file downloadIzglītības, kultūras, sporta un jaunatnes lietu komitejas nolikums (.pdf)

Sociālās un sabiedriskās drošības komiteja:

  1. Jānis Sergejenko
  2. Daina Gredzena
  3. Daina Sadretdinova
  4. Vjačeslavs Tarasovs
  5. Ansis Ābuls

Initiates file downloadSociālās un sabiedriskās drošības komitejas nolikums (.pdf)

Attīstības komitejā:

  1. Ārijs Sproģis;
  2. Irēna Birgersone;
  3. Solvita Dūklava;
  4. Lilija Bleidele;
  5. Dinārs Daugela;
  6. Inta Uzule-Rancāne;
  7. Zigmunds Georgs Fīrers.

Initiates file downloadAttīstības komitejas nolikums (.pdf)

Komisijas

Iepirkumu komisija:

  1. Ligita Berga
  2. Krišjānis Valters
  3. Inga Dreija- Uzule
  4. Tālivaldis Bērtulsons
  5. Aija Ceimere

Iepirkuma komisijas nolikums (.pdf)

Administratīvā komisija:

  1. Vineta Mielava
  2. Sandra Jankauska
  3. Ruta Muhitdinova
  4. Sanija Jasute
  5. Krišjānis Valters
  6. Andrejs Adamovs
  7. Jānis Polis

Atsavināšanas komisija:

  1. Daiga Černova
  2. Dzintra Bruzinska
  3. Vija Krastiņa
  4. Karina Svalbe
  5. Evija Lasmane

Atsavināšanas komisijas nolikums (.pdf)

Dzīvokļu jautājumu un deklarēšanas izvērtēšanas komisija:

  1. Zane Sergejeva
  2. Laima Boltika
  3. Vija Burkovska
  4. Iveta Zunde
  5. Marina Lubāne

Initiates file downloadDzīvokļu jautājumu un deklarēšanas izvērtēšanas komisijas nolikums (.pdf)

Medību koordinācijas komisija:

  1. Uģis Miksis
  2. Māra Jansone
  3. Jānis Siliņš
  4. Raitis Freimanis

Medību koordinācijas komisijas 2017.gada 4.aprīļa lēmums

Darījumu ar lauksaimniecības zemi izvērtēšanas komisija:

  1. Vineta Sālava
  2. Zane Sergejeva
  3. Karīna Jefimova
  4. Dzintra Bruzinska

Iesniegums par darījumu ar lauksaimniecības zemi fiziskām personām

Iesniegums par darījumu ar lauksaimniecības zemi juridiskām personām

Kustības un sabiedriskās drošības komisija:

  1. Kaspars Pridāns
  2. Valdis Kaļinka
  3. Ivars Balgalvis

Atlīdzības komisija:

  1. Santa Kalniņa
  2. Inguna Līce
  3. Anita Kalnakārkle
  4. Ineta Medne
  5. Viļute Neimeta

Atlīdzības komisijas nolikums (.pdf)

Ētikas komisija:

  1. Aija Ceimere
  2. Ina Kripševica
  3. Karīna Jefimova
  4. Linda Milne

Investīciju un tarifu komisija:

  1. Santa Kalniņa
  2. Kārlis Barančans
  3. Anita Kalnakārkle
  4. Maira Aleksina
  5. Vineta Sālava

Initiates file downloadInvestīciju un tarifu komisijas nolikums (.pdf)

Arhīva pārvaldības ekspertu komisija:

  1. Sandra Jankauska
  2. Vija Burkovska
  3. Vija Krastiņa

Arhīva pārvaldes ekspertu komisijas nolikums (.pdf)

Interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības
programmu licencēšanas komisija:

  1. Evija Mikse-Stencele
  2. Daila Frīdmane
  3. Antra Rokole
  4. Egita Eversone

Interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmas licencēšanas komisijas nolikums (.pdf)

Mērķdotācijas sadales komisija:

  1. Inesa Role
  2. Daila Frīdmane
  3. Gundega Vorobjova
  4. Sandra Jankauska
  5. Dzintra Bērtulsone

Mērķdotācijas sadales komisijas nolikums (.pdf)

Darbinieku vērtēšanas komisija:

  1. Aiva Šteina
  2. Aija Ceimere
  3. Ina Kripševica 
  4. Karīna Jefimova
  5. Linda Milne

Darbinieku vērtēšanas komisijas nolikums (.pdf)

Veselības veicināšanas komisija:

  1. Karīna Jefimova
  2. Daila Frīdmane
  3. Inita Valtere

Initiates file downloadVeselības veicināšanas komisijas nolikums (.pdf)

Pedagoģiski medicīniskā  komisija:

  1. Ilva Briede
  2. Arta Zepa
  3. Velta Mazūre
  4. Aija Lauriņa

Initiates file downloadPedagoģiskās medicīniskās komisijas nolikums (.pdf)

Brocēnu novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanas komisija:

  1. Daila Frīdmane
  2. Ilze Tomanoviča- Barone
  3. Osvalds Kaļinka
  4. Ilze Tomanoviča
  5. Maija Golubeva
  6. Krista Vīndedze
  7. Māra Jansone

Initiates file downloadBrocēnu novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanas komisijas nolikums (.pdf)

Vēlēšanu komisija:

  1. Revita Kvāla-Čukna
  2. Una Kiršteina
  3. Ina Kripševica
  4. Zane Sergejeva
  5. Evija Lagzdiņa
  6. Linda Milne
  7. Anete Milta

Saldus novada un Brocēnu novada pašvaldības apvienotās civilās aizsardzības komisija:

  1. Reinis Doniņš, Saldus novada domes priekšsēdētājs
  2. Solvita Dūklava, Brocēnu novada domes priekšsēdētāja
  3. Kapteinis Vilnis Bents, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Saldus nodaļas komandieris
  4. Kristaps Osis, Saldus novada pašvaldības izpilddirektors
  5. Ojārs Ābelnieks, A/S "Sadales tīkls" Ekspluatācijas funkcija Rietumu ekspluatācijas daļas Saldus nodaļas vadītājs
  6. Artūrs Barons, pulkvežleitnants, Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona komandieris
  7. Indulis Blīgzna, pulkvežleitnants, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa priekšnieks
  8. Daumants Grundmanis, Valsts meža dienesta Dienvidkurzemes virsmežniecības Saldus nodaļas mežzinis
  9. Ina Behmane, Saldus novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” direktore
  10. Vineta Frīdmane, Brocēnu novada pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” vadītāja
  11. Ingemars Harmsens, SIA „Saldus medicīnas centrs”  valdes priekšsēdētājs

CA Komisijas darbā pieaicinātās pašvaldības policiju amatpersonas bez balss tiesībām:

  1. Rolands Marģelis, Saldus novada pašvaldības Policijas priekšnieks
  2. Gatis Lieldaudzietis, Brocēnu novada pašvaldības Policijas priekšnieks.

Initiates file downloadSaldus novada un Brocēnu novada pašvaldību apvienotās civilās aizsardzības komisijas nolikums (.doc)

 Metodiskās apvienības komisija:

  1. Aija Zakovska
  2. Aiva Šteina
  3. Vivita Ķezbere
  4. Renāte Grišāne
  5. Dita Dubulta
  6. Anete Milta
  7. Mairita Neilande
  8. Marika Ulmane
  9. Ņina Paļenova
  10. Vineta Mielava
  11. Svetlana Krūtaine

Initiates file downloadMetodiskās apvienības komisijas nolikums (.pdf)