Brocēnu novada domes vēlēšanas 2017

Brocēnu novada domes vēlēšanas

Pamatojoties uz 2017. gada Pašvaldību vēlēšanu un balsu skaitīšanas galīgiem rezultātiem un ņemot vērā likuma “Par pašvaldībām” 19. panta pirmo daļu un Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likuma 45. panta pirmo daļu, Brocēnu novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja ir aicinājusi ievēlētos deputātus uz pirmo sēdi 2017.gada 21. jūnijā plkst. 11:00, Lielcieceres ielā 3, Brocēnos, administrācijas ēkas 3. stāva zālē.

2017.gada 3.jūnijā, sestdienā, Latvijā notiks republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas, kurās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti. Pašvaldību vēlēšanu kārtība noteikta Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumāVēlētāju reģistra likumā un Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumā.


Pašvaldību domēs ievēlamais deputātu skaits noteikts Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā. Atbilstoši tam, novados ar iedzīvotāju skaitu no 5001 līdz 20 000 noteikts, ka ievēlami 15 deputāti, kas attiecas arī uz Brocēnu novadu. 


Ar plašāku informāciju par 2017. gada pašvaldības vēlēšanām var iepazīties šeit: https://www.cvk.lv vai Facebook kontā.
 
Novada vēlēšanu komisija
Vēlēšanu iecirkņi un komisijas
Domes deputātu kandidātiem
Priekšvēlēšanu aģitācija
Vēlētājiem

Ievēlētie deputāti alfabēta secībā