Amatu vakances

Brocēnu novada kultūras un izglītības centrs aicina darbā pasākumu organizatoru/-i

Pievienots: 05.10.2017

Prasības

• augstākā izglītība;

• vismaz 2 gadu praktiskā pieredze kultūras pasākumu organizēšanā;

• spēja gan mutiski, gan rakstiski skaidri formulēt un pamatot savu viedokli;

• labas komunikācijas prasmes, prezentācijas spējas un augsta atbildības sajūta;

• valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē;

• teicamas prasmes darbā ar MS Office programmatūru.

Galvenie darba pienākumi

• plāno, organizē un koordinē kultūras pasākumus, kuros iesaistīti viesmākslinieki,  Brocēnu novada KIC un pilsētā;

• izstrādā pasākumu plāna māksliniecisko koncepciju;

• nodrošina pasākumu veiksmīgu norisi, t.sk. sagatavo nepieciešamos dokumentus;

• gatavo projektu pieteikumus kultūras pasākumu jomā papildus finansējuma piesaistei.

Piedāvājam:

• interesantu un atbildīgu darbu – sadarbojoties ar viesmāksliniekiem;

• summēto darba laiku;

• stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

• iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pretendentu pieteikumus gaidām līdz 2017. gada 20.oktobrim plkst. 12:00

Motivācijas vēstuli, CV, kurā minēti tel. nr., kur iespējams saņemt atsauksmes,  iesniegt elektroniski uz e-pastu: lietvedekic@broceni.lv vai Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā: Lielcieceres iela 10, Brocēni, Brocēnu novads, LV- 3851.

Tālrunis informācijai : 26162505 (Brocēnu novada KIC vadītāja)