Jaunumi

Jauniešu diena ''Iedvesmojies''

Pievienots: 15.03.2017

Šā gada 10. martā Brocēnos aizvadīta 2017. gada Brocēnu novada jauniešu diena “Iedvesmojies”. Pasākumu apmeklēja sešdesmit brīnišķīgi un aktīvi jaunieši. Viss sākās ar domes priekšsēdētājas uzrunu, kurā tika aicināti jaunieši būt aktīviem un iesaistīties sabiedrībā notiekošajos procesos. Jauniešu dienu vadīja Jānis Vītols- aktīvs jauniešu līderis un Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītājs. Jānis jauniešus ar dažādam spēlēm un uzdevumiem saliedēja un ļāva sadraudzēties savā starpā.

Jaunieši komandās devās arī pilsētas trasē ”Neiespējamā misija Brocēnos”, kur viņi veica dažādus uzdevumus, iepazinās ar pašvaldību iestādēm, kā Brocēnu novada pašvaldības domi, Sociālo dienestu, Pašvaldības policiju un jauniešu centru “Kopā”. Bija arī uzdevums atnest izdegušu spuldzīti, ar kuru jaunieši labi un ar humora devu tika galā, kāds atnesa pat mašīnas spuldzi.

Pasākuma mērķis bija iedvesmot un aktivizēt jauniešus, tāpēc jaunieši dalījās un strādāja darba grupās. Darba grupas vadīja mūziķis Lauris Valters, keramiķe Andra Cvetkova, psiholoģe un literāte Kristīne Maka, Jauniešu centra “Kopā” vadītāja Egita Eversone un Jānis Vītols.

Ar kopīgo iedvesmas stāstu dalījās uzņēmējs no Liepājas Artis Daugins,  kura uzstāšanās laikā jaunieši ne mirkli nenovērsa uzmanību, jo bija iedvesmojoši un ļoti interesanti. Viņš jauniešiem stāstīja un viņus motivēja, kā tiekties uz savu mērķi un, ka visa pamatā ir darbs un darīšana.

Par izklaidi arī bija padomāts un DJ Ziggy “uzsauca” Brocēnu jauniešiem diskotēku. Paldies viņam! Kā turpinājums bija ballīte kopā ar DJ Mareku Našenieku. Ballītes laikā jauniešiem bija iespēja fotogrāfēties.

Jaunieši pēc pasākuma atzina, ka tas bijis ļoti vērtīgs un nepieciešams un tādu vēlētos arī turpmāk. Par to liels prieks, un noteikti šī tradīcija tiks turpināta. Vēlos, lai jaunieši paši nāk ar savām idejām un iniciatīvām, ko viņi vēlētos un kas viņiem būtu svarīgs.  Viss virzās uz pozitīvu attīstību jaunatnes jomā Brocēnos, par to prieks.

Paldies komandai, ar kuras palīdzību šis pasākums tapa: Brocēnu vidusskolas direktora vietniecei audzināšanas darbā Ditai Dubultai, Jauniešu centra “Kopā” vadītājai Egitai Eversonei un darbiniecei Ilzei Fišmeisterei, Remtes jaunatnes darbiniekam Edijam Dūklavam un Blīdenes jaunatnes darbiniecei Unai Remerei. Paldies jauniešiem, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanā! Paldies visiem dalībniekiem! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Jauniešu dienas ''Iedvesmojies'' bildes atrodamas šeit: http://www.broceni.lv/novads/galerija/

Informāciju sagatavoja Aneta Rulle,

Brocēnu novada pašvaldības

 jaunatnes lietu speciāliste