Jaunumi

Interešu izglītības pulciņi 2015.-2016.m.g. Brocēnu novadā

Pievienots: 01.10.2015

Nr.IestādeProgrammaVadītājs
1.Brocēnu novada kultūras un izglītības centrsJauniešu koris “Sonate”Ināra Bērziņa
2.Ķipariņš jaunākā + vecākā grupaIlze Kalniņa
3.Dejasprieks jaunākā+vecākā grupaIlze Kalniņa
4.Muzikālais kustību teātris 1.-3.kl. un 4.-8.kl.Ilze Kalniņa
5.Kustību teātrisIeva Vorobjova
6.1.-4.kl. tautisko deju kol.Ieva Vorobjova
KoncertmeistareVilma Eglinska
7.5.-9.kl.tautisko deju kol.Ieva Vorobjova
KoncertmeistareVilma Eglinska
8.10.-12.kl.tautisko deju kol.Ieva Vorobjova
KoncertmeistareVilma Eglinska
9.Pirmsskolas tautisko deju kolektīvs  jaunākā un vecākā grupaAira
KoncertmeistareNatālija Konovālova
Nr.IestādeProgrammaVadītājs
1.Brocēnu vidusskolaRadošās domāšanas iespējas mākslāOlga Sušinska
2.Krāsu pulciņš 1.-4.kl.Aiva Šteina
3.Krāsu pulciņš 5.-9.kl.Aiva Šteina
4.Vides pulciņš “Vabulis” no 1.-4.kl.Vivita Ķezbere
5.Teātra pulciņšĻena Zvaigzne
6.1.-4.kl. korisInāra Bērziņa
7.5.-9.kl. korisInāra Bērziņa
8.10.-12.kl.ansamblisInāra Bērziņa
9.Ripo drošiAnete Milta
10.Mākslīgās klinšu sienas kāpēju pulciņš 1.-4.kl.Raitis Plauks
11.Mākslīgās klinšu sienas kāpēju pulciņš 5.-9.kl.Raitis Plauks
12.Pirmās palīdzības pulciņš 5.-9.kl. un 10.-12.klNatālja Petrakevič

  

NrIestādeProgrammaVadītājs
1.Blīdenes pamatskola1.-4.kl.korisĒrika Kreicberga
2.1.-4.kl. ansamblisĒrika Kreicberga
3.5.-9.kl.korisĒrika Kreicberga
4.5.-9.kl ansamblisĒrika Kreicberga
5.Deju kolektīvs 5.-9.kl.Sanita Šampiņa- Bergmane
6.Vides izglītības pulciņš “Dabas laboratorija “5.-9.kl.Marita Bašlika
7.Teātra pulciņš 1.-4.kl.Zane Reiha
8.Amatniecības pulciņš 5.-9.klLauris Bergmanis
9.Lego -RobotikaJānis Neimets
NrIestādeProgrammaVadītājs
1.Remtes pamatskolaVides pulciņš “Pēdiņas”Sandra Kupcāne
2.5.-9.kl.ansamblisIrita Rasa
3.1.-4.kl. ansamblisIrita Rasa
4.Sporta spēļu pulciņš 1.-4.kl.un 5.-9.kl.Normunds Kupcāns
5.Mazpulks 4.-9.kl.Vineta Matvijuka
6.Teātris 5.-9.kl.Vineta Matvijuka
7.Sarīkojuma dejasLiana Druva

&nb

NrIestādeProgrammaVadītājs
1.Gaiķu pamatskolaMūzikas pulciņš 6.-9.klInita Lasmane
Antra Nadziņa
2.Latviešu tautas dejas  1.-4.klVikija Platace
Antra Nadziņa
3.Latviešu tautas dejas 5.-9.kl.Vikija Platace
Antra Nadziņa
4.Koris 1.-5.kl.Antra Nadziņa
5.Ansamblis 1.-5.kl.Antra Nadziņa
6.Dambretistu pulciņš 1.-9.kl.Dzintra Bērtulsone
7.Sporta spēļu pulciņš 1.-4.kl. un 5.-9.kl.Normunds Kupcāns