Jaunumi

Brocēnu novada Jauniešu centrā ‘’Kopā’’ gadu darbosies Eiropas Brīvprātīgais no Spānijas

Pievienots: 20.07.2017

 

15. jūlijā tiek uzsākts Eiropas Brīvprātīgā darba projekts ‘’Music in you!’’ , kura ietvaros Jauniešu centrā ‘’Kopā’’ gadu darbosies un dažādās aktivitātēs jauniešus iesaistīt aicinās brīvprātīgais no Spānijas – Juan Pedro Escobedo García. Pirmās nedēļas laikā, brīvprātīgais paspējis iejusties, kopā ar jauniešiem spēlējis dažādas spēles, gatavojis spāņu tapas de patatas, kā arī viesojies Saldus pamatskolā, kur nometnes bērniem vadījis spāņu rotaļas.
Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja jauniešiem vecumā no 17 līdz 30 gadiem doties uz ārvalstīm un veikt sabiedrībai noderīgu darbu 2 līdz 12 mēnešus kādā organizācijā, gūstot sev jaunas prasmes un pieredzi. Arī Brocēnu jaunieši var izmantot šādu iespēju, sazinoties ar Brocēnu Jauniešu centra darbiniecēm.
Tā kā Juans Brocēnos būs gadu, aicinām arī citas organizācijas, skolas aicināt viņu pie sevis, lai jauniešiem vadītu dažādās nodarbības, vai vienkārši kopā pavadītu laiku. Nodarbības var būt dažādas – skolām, informācija par Spāniju, programmu Erasmus+ un Eiropas Brīvprātīgo darbu u.c. Brīvprātīgais labi gatavo ēst, tā kā arī šis var būt veids, kā iepazīties ar vietējiem jauniešiem.
Ja vēlaties brīvprātīgo iesaistīt sevis organizētā pasākumā, vai uzaicināt ciemos pie saviem jauniešiem, rakstiet ifismeistere@gmail.com , vai zvaniet 20413094 (Ilzei)

Informāciju sagatavoja: Brocēnu novada Jauniešu centra ‘’Kopā’’ jaunatnes lietu speciāliste Ilze Fišmeistere

 

 

http://jaunatne.gov.lv/sites/default/files/web/ErasmusPlus/2016/eu_flag_co_funded_pos_rgb_right.jpg

Eiropas Komisijas atbalsts šīs publikācijas tapšanai nav uzskatāms par tās satura apstiprinājumu, kas atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.